Pavlína Toušová

Masáže Salon Veronike

Objednávky na telefonu: 776 358 877


Salon Veroniké masáže
Doporučení pro masáže:

Před masáží minimálně půl hodiny nejíst, nepít, nekouřit. V den masáže je vhodné vynechat alkohol. Vzhledem k tomu, že se v těle masáží uvolní velké množství toxinů, které tělo musí zpracovat a vyplavit z organismu ven, je vhodné po masáži hodně pít, nejlépe čistou neperlivou vodu.


Typy masáží pro info rozklikněte:

Reiki

Pět základních principů Reiki
 1. Právě dnes se nerozčiluj
 2. Právě dnes si nedělej starosti
 3. Právě dnes dělej svou práci poctivě
 4. Právě dnes buď milý ke všem
 5. Právě dnes buď vděčný za vše, čeho se Ti dostalo
Reiki je terapeutická alternativní metoda, jež vede kromě harmonizace a pomoci k uzdravení fyzického těla také k rozvoji osobnosti. Reiki nám přináší zpět vše-pronikající životní energii a pomáhá nám, abychom začali opět mít rádi a ctít sami sebe, ale také, abychom začali vědomě pracovat na způsobu svého myšlení i cítění, na změně svých životních postojů.

Terapie Reiki prováděná zkušeným praktikem pomáhá při harmonizaci i udržení optimálního zdravotního stavu, zlepšuje také účinnost jiných druhů terapie. Terapii Reiki může klient cítit jako teplé záření nebo naopak jako mrazivé mravenčení, které protéká jeho fyzickým tělem i kolem něj. Reiki sjednocuje celou osobu (tělo, psychiku i bytostné Já), vytváří mnoho prospěšných efektů včetně relaxace, pocitů harmonie, klidu.

Energie Reiki svými frekvencemi, vyššími než má běžně energetické pole člověka, pomáhá též k rozvoji tzv. mimosmyslového vnímání, zvyšuje intuici. Energie Reiki aktivuje přirozenou tělesnou schopnost obnovit si své zdraví. Měla by nám pomoci pochopit, že právě naše myšlenky, emoce a postoje k životu určují náš zdravotní stav, náš život, naše okolí. Energie Reiki jde do hlubších úrovní osoby, kde má každá nemoc a též nepříznivý osud svůj původ.

Pravidelné používání energie Reiki pomáhá rozpouštět zablokované energie, očišťuje tělo, mysl i emoce od toxinů a snaží se vytvořit stav rovnováhy. Energie Reiki podporuje přirozenou schopnost buněk lidského těla obnovovat se k dokonalosti, tudíž tato metoda urychluje a povznáší všechny postupy klasické i alternativní medicíny. Posiluje v nás i schopnost převzít odpovědnost za své zdraví, svůj život, a pomáhá nám učinit nutné změny v našich postojích i v našem životním stylu, jež jsou potřebné ke šťastnějšímu, plnohodnotnějšímu a zdravějšímu životu.

Indická masáž hlavy a šíje

Indická masáž hlavy začíná uvolněním šije, ramen, paží a krku. Poté se přistoupí na vlasovou část a obličej. Masáž se může provádět jak vleže, tak vsedě (ideální pro nastávající maminky).


Účinky masáže:
 • uvolnění svalového napětí ramen a šíje
 • zmírnění očního napětí, pomoc při bolestech hlavy a migrénách, hučení v uších
 • odstranění toxických látek z tkání a zvýšení množství kyslíku přiváděného do tkání
 • zrychlení procesu celkového očištění organismu
 • povolení svalstva vlasové pokožky hlavy, povzbuzení růstu vlasů a zlepšení jejich kvality
 • odstranění poruch spánku a nespavosti
 • zlepšení koncentrace, jasnější myšlení
 • celkově psychicky a fyzicky harmonizuje organismus

Masáž lávovými kameny

Masáž lávovými kameny je specifický typ masáže, kdy se používají nahřáté lávové kameny, které se pokládají na vybraná místa na těle (čakry, energetické dráhy, problematická „zatuhlá“ místa), nebo se s kameny prohřívá a masíruje. Ideální je kombinace všeho za účelem maximálně pomoci.

Účinky masáže:
 • Stimuluje krevní oběh a lymfatický systém
 • Hluboce relaxuje a harmonizuje
 • Postupně prohřívá celé tělo
 • Pomáhá detoxikaci organismu
 • Vyrovnává energii v těle

Čokoládová masáž

Čokoláda obsahuje důležité vitamíny, aminokyseliny, minerály a antioxidanty potřebné pro lidský organizmus. Díky masáži pokožka tyto látky vstřebává, masáž zanechává pokožku jemnou, vláčnou a dokonale vyhlazenou s vůní po čokoládě. Účinná látka theobromin zlepšuje činnost srdce.

Čokoláda napomáhá k odplavení toxických látek z těla, detoxikací dochází k regeneraci a výraznému omlazení pokožky a k formování postavy. Čokoládová masáž navíc působí k odstranění depresí a stresu, podporuje tvorbu hormonů radosti, zejména endorfinů a serotoninu, což napomáhá k zlepšení nálady.

účinky čokoládové masáže
 • působí proti stresu, povznáší náladu
 • působí proti stresu, napětí
 • vyhlazuje a zjemňuje pokožku
 • detoxikuje organismus

Reflexní masáž zad

Reflexní masáž zad je metoda, při které se stimulují body v oblasti zad, beder a šíje. Využívají se zde reflexní plochy, meridiánové dráhy a akupunkturní body. Vychází se z toho, že každý orgán v těle má na těle tzv. reflexní plosku, která je energeticky a nervově spojena právě s daným orgánem. Masáží se ovlivňuje funkce vnitřních orgánů. Pomocí speciálních hmatů se stimulují ta místa na těle, která jsou spojena s nemocným orgánem nebo místem, na které chceme působit.

Masáž se provádí na sucho nebo s pomocí malého množství masážního krému. Díky této technice se svaly rychle uvolní a bolest problémových partií odezní. Reflexní masáží se obnovuje tok energie v těle.

Jak pomáhá:
 • je účinná při bolestech hlavy
 • odstraňuje bolesti svalů a kloubů.
 • vhodná při akutní bolesti zad
 • při léčbě neplodnosti
 • při zažívacích potížích
 • při dýchacích problémech
 • po úrazech

Reflexní masáž plosek nohou

Reflexologie je druh akupresury soustřeďující se na stlačování specifických bodů na chodidle či ruce. Na chodidle máme tzv. reflexní zóny – jsou to plochy odpovídající jednotlivým ogánům v těle.

Stlačováním těchto bodů se pozitivně ovlivňuje činnost vnitřních orgánů, dochází k úlevě od bolesti, rozproudění energie a navození dobré nálady. Touto metodou můžeme zjistit příčinu řady problémů, jelikož při poruše funkce orgánu dochází ke změně citlivosti či bolestivosti v příslušné oblasti na plosce nohy. Následnou masáži můžeme zjištěné poblémy pozitivně ovlivnit, případně odstranit. Masáž napomáhá k udržení fyzické a duševní rovnováhy.

Medová masáž

Medová masáž je masáž detoxikační. Patří mezi metody ukrajinského lidového léčení.

Při medové masáži se pokožkou dostávají do organismu léčivé látky včelího medu. Masáží dochází k odstraňování toxinů z těla, které doslova „vyplavou“ na povrch kůže. Medová masáž přes reflexní zóny zad stimuluje činnost orgánů těla a pozitivně ovlivňuje celý organismus. Masáž má blahodárný vliv na léčbu některých již rozvinutých nemocí, například žaludeční a střevní poruchy, jaterní a ledvinové nemoci, je vhodná při chronických chorobách (chronická rýma) a také při zvládání stresu (při bolesti hlavy). Ideální je při jarních očistných kúrách. Velmi se hodí v boji proti celulitidě.

Klasická masáž

Klasická masáž (švédská masáž) se používá pro nápravu ztuhlého svalstva, bolestivých kloubů, při bolestech páteře, k osvěžení a urychlení odstraňování únavy u zdravých. Při této masáži se pracuje hlavně se svaly pohybového ústrojí. Její další význam je především preventivní, protože přispívá k lepší regeneraci svalového aparátu, brání zkracování svalů a zvyšuje jejich elasticitu. Tím předchází eventuálnímu poškození svalu vlivem jednostranného dlouhodobého zatěžování nebo jeho okamžitého přetížení.